Fotorelacje

W dniu 26 września 2014 roku w sali Rycerskiej Zamku Suskiego odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wdrażanego w Gminie Sucha Beskidzka projektu pn. "Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Sucha Beskidzka".

Z końcem września 2014 roku zakończono prace w Miejskim Przedszkolu Samorządowym w Suchej Beskidzkiej, polegające na montażu system solarnego i połączonego z nim systemu fotowoltaicznego.

W październiku 2014 zostały zakończone prace budowlane w Zespole Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej, których celem była kompleksowa modernizacja instalacji co i cwu.

Z początkiem grudnia 2014 roku zakończyły się prace mające na celu wymianę istniejącego oświetlenia na energooszczędne typu LED w Zespole Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum, Szkole Podstawowej nr 2 i Miejskim Przedszkolu Samorządowym.

W dniu 16 czerwca 2015 roku w sali Rycerskiej Zamku Suskiego odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wdrażanego w Gminie Sucha Beskidzka projektu pn. "Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Sucha Beskidzka".

W czerwcu 2015 zakończono ostatecznie związane z modernizacją wewnętrznych instalacji c.o. i c.w.u. oraz wykonaniem wewnętrznej instalacji gazowej - Szkoła Podstawowa Nr 2

W lipcu 2015 roku zostały zakończone prace budowlane związane z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej Nr 2

1 września 2015 roku przy okazji inauguracji roku szkolnego odbyła się konferencja informacyjna podsumowująca realizację projektu „Poprawa efektywności energetycznej w obiektach użyteczności publicznej w Gminie Sucha Beskidzka”.